Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
WEBDEN İNGİLİZCE

 

 

Sarıyer Belediyesi ile “Her çocuk İngilizce konuşsun”


Sarıyer Belediyesi İngilizce’yi evinize getiriyor. Dünya Bankası destekli bilimsel bir proje ile çocukların evlerinin sıcak ortamında ücretsiz İngilizce öğrenmelerini sağlıyor.


“Her Çocuk İngilizce Konuşsun” projesi kapsamında internet üzerinden kolaylıkla ulaşılabilecek çocuklara yönelik Pumkin Online Learning for Children programı sayesinde İngilizce öğrenmek, çocuklar için hem eğlenceli hem de kolay olacak.


İngilizce konusunda başarı sağlayacak dersler, alıştırmalar ve seçenekler sunmak için internet ve multimedya teknolojisini, en yeni öğretim metodlarıyla birleştiren kapsamlı bir İngilizce öğrenim programı olan Pumkin Online Learning for Children'dan sadece Sarıyer’de ikamet eden ailelerin çocuklar ücretsiz olarak yararlanabiliyor.  Program ile çocukların sıkılmadan İngilizce öğrenmeleri ve pekiştirmelerini sağlamak amaçlanıyor.


Pumkin Online English Learning for Children, okul öncesi, ana sınıfı ve ilkokul çağındaki 3-10 yaş grubu çocuklara İngilizce öğretmek üzere hazırlanmış bilimsel bir çalışmadır. Amacı, İngilizce öğrenmeye başladıklarında, Avrupa dillerini konuşan ülkelerin çocuklarında bulunan doğal altyapının, edinim yoluyla yani ana dilini öğrenir gibi, çocuklarımızda erken yaşta oluşturulmasıdır. Böylece çocuklarımız da ileri seviye İngilizce öğrenmeye, diğer ülke çocukları ile aynı alt yapıya sahip olarak başlamakta  ve İngilizce’nin Türkçe’den farklı bir dil grubunda yer almasından kaynaklanan dezavantaj da ortadan kalkmaktadır. Çocuklar öğrendiklerini hemen telaffuz etme eğiliminde oldukları için pratik yapmakta zorlanmamakta, hatta yabancı dil konuşmada çok yaygın görülen utangaçlık sorununu da ileride yaşamamaktadırlar. 

Üye Olmak İçin Tıklayınız

Ücretsiz Aktiviteye Katılmak İçin Tıklayınız

Eğitime Başlamak İçin Tıklayınız