Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
HABERLER
SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZ EMİN ELLERDE
  04.12.2020
Sarıyer Belediyesi ve Sarıyer Kaymakamlığı gönüllülerle birlikte sokakta yaşayan canlılar için bir komisyon oluşturdu. Oluşturulan bu komisyon ile Sarıyer’de ulaşılmamış sokak hayvanı kalmaması hedefleniyor.
ALTIN KARINCA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
  02.12.2020
“EĞİTİMİN ÇÖKMESİ BİR MİLLETİN ÇÖKÜŞÜDÜR”
  24.11.2020
AYAZAĞA'YA MÜJDE
  19.11.2020
BAŞKANLAR MARMARA DEPREMİNİ KONUŞTU
  12.11.2020
İzmir’de yaşanan depremin ardından beklenen büyük Marmara depremi bir kez daha gündeme geldi. CHP’li 10 belediye başkanıyla birlikte Halk TV’de deprem gerçeğini konuşan Prof. Dr. Naci Görür risk yönetiminin önemine değinerek, “Beklenen İstanbul depremi gelirse Türkiye Cumhuriyeti ekonomik bağımsızlığını yitirir ”dedi.
ATATÜRK KENT ORMANI AÇILDI
  10.11.2020
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırasını yaşatmak için adının verildiği Atatürk Kent Ormanı, tüm etaplarıyla birlikte 10 Kasım’da hizmete açıldı. Doğal ekosistemi ile bitki ve hayvan türleri açısından büyük değer taşıyan Atatürk Kent Ormanı ile İstanbullular 1 milyon metrekare büyüklüğünde aktif bir yeşil alana daha kavuştu.
SARIYER'DE DEPREM ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI
  05.11.2020
Sarıyer Belediyesi farklı mahallelere yerleştirilen konteynerları, 3 barınma ve 3 tahliye noktasının yanı sıra 106 farklı lokasyonda oluşturulan toplanma alanları ile olası deprem için hazırlıklarını sürdürüyor.
HEP AYNI COŞKUYLA!
  29.10.2020
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97. yıl dönümünde bayram coşkusu Sarıyer sokaklarına taştı. Pandemi nedeniyle yapılamayan Cumhuriyet yürüyüşünün yerini araç konvoyu aldı. Kilometrelerce uzayan konvoya vatandaşlar alkışlarıyla destek verdi. Yağmurlu havaya rağmen bayram heyecanının doyasıya yaşandığı kutlama programında halk oyunları ekibi de izleyenlere renkli anlar yaşattı.
ÜRETEN KADINLAR ÖDÜL ALDI
  27.10.2020
Sarıyer Belediyesi ilçede en zor görevleri yapan üretici kadınlar için 29 Ekim Cumhuriyet haftasında bir ödül töreni düzenledi. Midyecilikten, balıkçılığa, çiftçilikten, tamir ustalığına kadar birbirinden zorlu görevleri büyük bir başarı ile göğüsleyen kadınlar ödüllerini Boğaziçi Kültür Sanat Merkezi’nde aldı.
ATATÜRK RESİMLERİ BKSM’DE SERGİLENİYOR
  26.10.2020
Cumhuriyet Bayramı kutlaması çerçevesinde, Atatürk resimlerinin yer aldığı sergi Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı. Sergiyi gezmeye gelen vatandaşlarla birlikte Atatürk resimlerini inceleyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 29 Ekim kapsamında düzenlenen sergide yaptığı konuşmada: "Cumhuriyet bir yaşam biçimine dönüştürülerek benimsenmeli. Bunu yapabildiğimiz ölçüde biz de görevimizi yerine getirmiş oluruz" mesajı verdi.