SARIYER BELEDİYESİ
İletişim   Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
KOMİSYONLAR

MECLİS İHTİSAS KOMİSYONU ÜYELERİ 2021

BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ :

Ayşen AĞMA

Ersin ŞAHİN

Ali GÖRGÜLÜER

 

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ :

Nizamettin GÜNEL (Başkan)

Özkan SUCU (Başkan Yardımcısı)

Halil BOZKURT (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

 

BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Ayhan GEDİK (Başkan)

Hayrettin DERELİ (Başkan Yardımcısı)

Ünal CIVAK (Üye)

Ergin DURDU (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

 

HUKUK KOMİSYONU  ÜYELERİ :

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Halim Serdar SARIOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Ali İhsan ÖZDEMİR (Üye)

Serkan KAYA (Üye)

Salim KAİN (Üye)

 

TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nadir GÜNDAY (Üye)

Salim KAİN (Üye)

Ali YAMAN (Üye)

 

ÇEVRE VE AĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ:

Hüseyin COŞKUN (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Görkem KURŞUN (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

 

GECEKONDU VE MÜLKİYET SORUNLARINI ARAŞTIRMA İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ :

Halil BOZKURT (Başkan)

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Nizamettin GÜNEL (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

 

GENÇLİK SPOR VE OLİMPİYAT KOMİSYONU ÜYELERİ :

Görkem KURŞUN (Başkan)

Ayhan GEDİK (Başkan Yardımcısı)

Vedat Taylan YILDIZ (Üye)

Altay UNAN (Üye)

Mehmet DELİHASAN (Üye)

 

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ:

Mustafa BALCI (Başkan)

Vedat Taylan YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Özkan SUCU (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

Ali YAMAN (Üye)

 

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ :

Nihal YEŞİLBAŞ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı)

İrfan SANDIKCI (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Altay UNAN (Üye)

 

KADIN VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ:

Gülbin YÜCE (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nihal YEŞİLBAŞ (Üye)

Yıldız Didem AYKUT (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

 

TARIM - HAYVANCILIK - BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU ÜYELERİ :

Mustafa BALCI (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Ali GÖRGÜLÜER (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Ergin DURDU (Üye)

 

ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA - İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ:

Hayrettin DERELİ (Başkan)

İrfan SANDIKCI (Başkan Yardımcısı)

Ersin ŞAHİN (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)

 

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ :

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı)

Ayşen AĞMA (Üye)

Unal CIVAK (Üye)

Memet YILDIZ (Üye)

 

 

2020 - 2021 MART

BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ :

Ayşen AĞMA

Ersin ŞAHİN

Ali GÖRGÜLÜER

 

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ :

Nizamettin GÜNEL (Başkan)

Özkan SUCU (Başkan Yardımcısı)

Halil BOZKURT (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

 

BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Ayhan GEDİK (Başkan)

Hayrettin DERELİ (Başkan Yardımcısı)

Ünal CIVAK (Üye)

Ergin DURDU (Üye)

Salim KAİN (Üye)

 

HUKUK KOMİSYONU ÜYELERİ:

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Ali İhsan ÖZDEMİR (Başkan Yardımcısı)

Halim Serdar SARIOĞLU (Üye)

Serkan KAYA (Üye)

Salim KAİN (Üye)

 

TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nadir GÜNDAY (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

Ali YAMAN (Üye)

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ:

Hüseyin COŞKUN (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Görkem KURŞUN (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

 

GECEKONDU VE MÜLKİYET SORUNLARINI ARAŞTIRMA - İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ:

Halil BOZKURT (Başkan)

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Nizamettin GÜNEL (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

 

GENÇLİK SPOR VE OLİMPİYAT KOMİSYONU ÜYELERİ:

Görkem KURŞUN (Başkan)

Ayhan GEDİK (Başkan Yardımcısı)

Vedat Taylan YILDIZ (Üye)

Altay UNAN (Üye)

Mehmet DELİHASAN (Üye)

 

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ:

Mustafa BALCI (Başkan)

Vedat Taylan YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Özkan SUCU (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)

 

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ:

Nihal YEŞİLBAŞ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı)

İrfan SANDIKCI (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Altay UNAN (Üye)

 

KADIN VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ:

Gülbin YÜCE (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nihal YEŞİLBAŞ (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

 

TARIM - HAYVANCILIK - BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU ÜYELERİ:

Mustafa BALCI (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Ali GÖRGÜLÜER 5(Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

 

ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA - İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ:

Hayrettin DERELİ (Başkan)

İrfan SANDIKCI (Başkan Yardımcısı)

Ersin ŞAHİN (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)

 

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ :

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı

Ayşen AĞMA (Üye )

Unal CIVAK (Üye)

Memet YILDIZ (Üye)

 

 

2019 - 2020 MART

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ

Nizamettin GÜNEL (Başkan)  

Özkan SUCU (Başkan Yardımcısı)

Halil BOZKURT (Üye)        

Saim KADIOĞLU (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye) 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ :     

Hayrettin DERELİ (Başkan)                

Ayhan GEDİK (Başkan Yardımcısı)

Ünal CIVAK (Üye)           

Ergin DURDU (Üye)        

Salim KAİN (Üye)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

HUKUK KOMİSYONU  ÜYELERİ :

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Halim Serdar SARIOĞLU(Başkan Yardımcısı)

Ali İhsan ÖZDEMİR (Üye)

Serkan KAYA (Üye)

Salim KAİN (Üye)

 

TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Meltem YÜCEL PİR (Başkan)

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Nadir GÜNDAY (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

Ali YAMAN (Üye)

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ :

Hüseyin COŞKUN (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Görkem KURŞUN (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)                                                  

                                                                           

GECEKONDU VE MÜLKİYET SORUNLARINI ARAŞTIRMA - İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ :

Halil BOZKURT (Başkan)

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Nizamettin GÜNEL (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

                                                                    

GENÇLİK SPOR VE OLİMPİYAT KOMİSYONU ÜYELERİ :

Görkem KURŞUN (Başkan)

Ayhan GEDİK (Başkan Yardımcısı)

Vedat Taylan YILDIZ (Üye)

Altay UNAN (Üye)

Mehmet DELİHASAN (Üye)

 

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ :

Mustafa BALCI (Başkan)

Vedat Taylan YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Özkan SUCU (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)

 

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ :                                        

Nihal YEŞİLBAŞ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı)

İrfan SANDIKÇI (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Altay UNAN (Üye)

 

KADIN VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Gülbin YÜCE (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nihal YEŞİLBAŞ (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

 

TARIM - HAYVANCILIK - BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU ÜYELERİ :

Mustafa BALCI (Başkan)

Ali GÖRGÜLÜER (Başkan Yardımcısı)

Memet YILDIZ (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

 

ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA-İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ :

Hayrettin DERELİ (Başkan)

İrfan SANDIKÇI (Başkan Yardımcısı)

Ersin ŞAHİN (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)