Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
KOMİSYONLAR

2020 - 2021 MART

 

BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ :

Ayşen AĞMA

Ersin ŞAHİN

Ali GÖRGÜLÜER

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ :

Nizamettin GÜNEL (Başkan)

Özkan SUCU (Başkan Yardımcısı)

Halil BOZKURT (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Ayhan GEDİK (Başkan)

Hayrettin DERELİ (Başkan Yardımcısı)

Ünal CIVAK (Üye)

Ergin DURDU (Üye)

Salim KAİN (Üye)

HUKUK KOMİSYONU ÜYELERİ:

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Ali İhsan ÖZDEMİR (Başkan Yardımcısı)

Halim Serdar SARIOĞLU (Üye)

Serkan KAYA (Üye)

Salim KAİN (Üye)

TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ :

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nadir GÜNDAY (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

Ali YAMAN (Üye)

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

ÜYELERİ:

Hüseyin COŞKUN (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Görkem KURŞUN (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

GECEKONDU VE MÜLKİYET

SORUNLARINI ARAŞTIRMA-

İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ:

Halil BOZKURT (Başkan)

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Nizamettin GÜNEL (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

GENÇLİK SPOR VE OLİMPİYAT

KOMİSYONU ÜYELERİ:

Görkem KURŞUN (Başkan)

Ayhan GEDİK (Başkan Yardımcısı)

Vedat Taylan YILDIZ (Üye)

Altay UNAN (Üye)

Mehmet DELİHASAN (Üye)

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU

ÜYELERİ:

Mustafa BALCI (Başkan)

Vedat Taylan YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Özkan SUCU (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU

ÜYELERİ:

Nihal YEŞİLBAŞ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı)

İrfan SANDIKCI (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Altay UNAN (Üye)

KADIN VE AİLE KOMİSYONU

ÜYELERİ:

Gülbin YÜCE (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nihal YEŞİLBAŞ (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

TARIM-HAYVANCILIK-BALIKÇILIK

VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU

ÜYELERİ:

Mustafa BALCI (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Ali GÖRGÜLÜER 5(Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA-

İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ:

Hayrettin DERELİ (Başkan)

İrfan SANDIKCI (Başkan Yardımcısı)

Ersin ŞAHİN (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ

KOMİSYONU ÜYELERİ :

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı

Ayşen AĞMA (Üye )

Unal CIVAK (Üye)

Memet YILDIZ (Üye)

 

 

 

 

2019 - 2020 MART

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ

Nizamettin GÜNEL (Başkan)  

Özkan SUCU (Başkan Yardımcısı)

Halil BOZKURT (Üye)        

Saim KADIOĞLU (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye) 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ     

Hayrettin DERELİ (Başkan)                

Ayhan GEDİK (Başkan Yardımcısı)

Ünal CIVAK (Üye)           

Ergin DURDU (Üye)        

Salim KAİN (Üye)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

HUKUK KOMİSYONU  ÜYELERİ

Melendiz DALYAN İZGİ (Başkan)

Halim Serdar SARIOĞLU(Başkan Yardımcısı)

Ali İhsan ÖZDEMİR (Üye)

Serkan KAYA (Üye)

Salim KAİN (Üye)

                                                       

TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ 

Meltem YÜCEL PİR (Başkan)

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Nadir GÜNDAY (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

Ali YAMAN (Üye)

 

ÇEVRE VE  SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ

Hüseyin COŞKUN (Başkan)

Memet YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Görkem KURŞUN (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)                                                  

                                                                           

GECEKONDU VE MÜLKİYET SORUNLARINI ARAŞTIRMA-İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ 

Halil BOZKURT (Başkan)

Nazmi KABİLOĞLU (Başkan Yardımcısı)

Nizamettin GÜNEL (Üye)

Hüseyin COŞGUN (Üye)

Saim KADIOĞLU (Üye)

                                                                    

GENÇLİK SPOR VE OLİMPİYAT KOMİSYONU ÜYELERİ

Görkem KURŞUN (Başkan)

Ayhan GEDİK (Başkan Yardımcısı)

Vedat Taylan YILDIZ (Üye)

Altay UNAN (Üye)

Mehmet DELİHASAN (Üye)

 

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU ÜYELERİ

Mustafa BALCI (Başkan)

Vedat Taylan YILDIZ (Başkan Yardımcısı)

Özkan SUCU (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)                                                        


 

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ                                        

Nihal YEŞİLBAŞ (Başkan)

Gülbin YÜCE (Başkan Yardımcısı)

İrfan SANDIKÇI (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Altay UNAN (Üye)

 

KADIN VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ

Gülbin YÜCE (Başkan)

Meltem YÜCEL PİR (Başkan Yardımcısı)

Nihal YEŞİLBAŞ (Üye)

Gamze DEMİRTAŞ (Üye)

Verda YİĞİT (Üye)

 

TARIM-HAYVANCILIK-BALIKÇILIK VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU ÜYELERİ

Mustafa BALCI (Başkan)

Ali GÖRGÜLÜER (Başkan Yardımcısı)

Memet YILDIZ (Üye)

Şeref ÖZALP (Üye)

Hasan DEMİRALP (Üye)                                                                   

 

ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA-İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ

Hayrettin DERELİ (Başkan)

İrfan SANDIKÇI (Başkan Yardımcısı)

Ersin ŞAHİN (Üye)

Abdullah GÜNAYLI (Üye)

Tolga SAVUN (Üye)