Başkanımız | SARIYER BELEDİYESİ
İletişim  
Sarıyer Belediyesi
mustafa-oktay-aksu
BAŞKANIMIZ
ÖZGEÇMİŞİ

1966 yılında Ordu’da doğdum. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldum. Veterinerlik ile ilgili alanlarda çalıştım ve yöneticilik yaptım. 
İstanbul Veteriner Hekimler Odası’nda yönetim kurulu üyeliği yaptım. Sivil toplum kuruluşlarının yönetici kadrolarında görev aldım. Ordu Ulubeyliler Derneği Başkanlığı ve Ordu Dernekler Federasyonu’nda Genel Başkan Yardımcılığı yaptım. 
CHP üyesi olarak uzun yıllardır aktif siyasi faaliyetlerde bulundum. İlçe Meclis Üyeliği, İBB Meclis Üyeliği, İl Başkan Yardımcılığı, Belediye Başkan Yardımcılığı, Belediye Başkan Vekilliği görevlerini başarıyla yerine getirdim. 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde CHP İstanbul milletvekili adayı oldum. 
Evli ve iki çocuk babasıyım. On sekiz yıldır Sarıyer’de ikamet etmekteyim.

BAŞKAN'IN MESAJI

Sevgili Komşularım,
Güzel ilçemiz Sarıyer’de hepimize daha iyi bir yaşam standardı sunmak; birlik, beraberlik ve dayanışma ruhumuzu daha da güçlendirmek amacıyla Sarıyer Belediye Başkanı olarak karşınıza çıkmaktan büyük heyecan duyuyorum. Ömrümüzü geçirdiğimiz bu çevrede daha iyi koşullarda yaşamak ve daha mutlu olmak hepimizin hakkı.Sarıyer sokaklarında halkı ile birlikte ilerleyen yönetim anlayışı ile yeni bir başlangıç için geliyoruz. Birlikte kazandık, birlikte yöneteceğiz..

Teşekkürler Sarıyer

Altyapıdan eğitime, sağlıktan sanata yeni nesil belediyecilik anlayışı ile hep beraber çalışalım.

Hep beraber başaralım!

BAŞKAN'IN FOTOĞRAFLARI