Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ GÜNDÜZ BAKIM EVLERİ KESİN KAYIT LİSTESİ

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ GÜNDÜZ BAKIM EVLERİ KESİN KAYIT LİSTESİ

 

ÇAYIRBAŞI GÜNDÜZ BAKIM EVİ KAYIT LİSTESİ

2015 DOĞUMLULAR KAYIT LİSTESİ
1. NEYZEN SELİM KEVELCİOĞLU
2. BULUT TEYMUR
3. EYMEN TOPÇUOĞLU
4. YİĞİT ÇÖKELEZ
5. YİĞİT KARAKOYUN
6. İBRAHİM EDİZ AKGÜN
7. BETÜL AYRIÇ
8. ZEYNEP ALYA AKTAŞ
9. ŞEYMA ŞİMŞEK
10. İLHAMİ MUSAB AKÇAY
11. ALİN ELA GÖKTAŞ
12. METEHAN ÖZGÜR İLKGÖÇMEN
13. ASLI FATMA ZOR
14. DOĞA YILDIRIM
15. AYŞE PİRAYE ÖZKAN

2016 DOĞUMLULAR KAYIT LİSTESİ
1. AZRA BİNGÖL
2. EREN SELÇUK BAHÇECİ
3. URAS HARŞITLIOĞLU
4. ZEHRA NUR YENİÇIKTI
5. NEHİR SARHANLI
6. NORA ERGİN
7. ERVA FATMA BAŞALAN
8. DENİZHAN BİLBOĞA
9. ÇINAR KILIÇ
10. POYRAZ TOPRAK GÜLÜNÇ
11. ARAS ALİ TORUN
12. AZRANUR AYDIN
13. YUSUF ASAF TOZLU
14. ALİ TÜRKYILMAZ
15. ASYA CAN

 

DERBENT GÜNDÜZ BAKIM EVİ KAYIT LİSTESİ

2016 DOĞUMLULAR
1.BERKİN İLHAN
2.ASYA ERKEK
3.ESİLA AKKUŞ 
4.ERTUĞRUL KUZEY TEMUR 
5.ASYA ERKAN 
6.DEMİR KURT 
7.ZEYNEP TEMEL
8.UTKU AREL DOĞAN 
9.MİLA DEMİRTAŞ
10.ÖYKÜ ÜNAL 
11.DEFNE GAGA 
12.TOPRAK ALİ MALKOÇ 
13.CAHİT OKAN ŞİMŞEK 
14.YUNUS EMRE ÖZ 
 
 

YUNUS EMRE GÜNDÜZ BAKIM EVİ KESİN KAYIT LİSTESİ

2016 DOĞUMLULAR
1-ALP METE ERDAŞ
2-HALİL İBRAHİM ÇAMCI
3-DERİN SEVGEN
4-DEFNE AKAY
5-HASAN ALİ DEVECİ
6-DENİZ GEDİK
7-YİĞİT ALPEREN YÜKSEL
8-ZEYNEP MEVA KARADEMİR
9-KARAN EGE SİREK
10-RAVZA BÜŞRA ÇON
11-RABİA FATMA KILIÇ
12-KAMİL CEYHUN BAYRAKTAR

2015 DOĞUMLULAR
1-ASYA YILDIRIM
2-ÇINAR SALCAN
3-ELİF RANA YILDIZ
4-AYŞE CEREN ÇALIŞKAN

 

AYAZAĞA LOTUS ÇİÇEĞİ GÜNDÜZ BAKIM EVİ KESİN KAYITLAR

2016 DOĞUMLULAR
1.    MELİNA KARADAĞ
2.    METEHAN SEZGİN 
3.    ALMİNA BÜYÜK
4.    EZGİ TANDIRLI
5.    ARAS İNAN
6.    YİĞİT ALİ SAZAK
7.    ZEYNEP YAZ EYLÜL
8.    KARTAL EFE DEMİRBİLEK
9.    MİNEL İKRA KESMEN
10.    ELA KARAGÖZ
11.    EMİRHAN ÇIRAK
12.    KEREM S. TUNÇ
13.    EYMEN E.IŞIK
14.    YUSUF E.KOCABAŞ
15.    DEFNE GÜR
16.    DENİZ YILMAZ
17.    M.YİĞİT KENAN


BAHÇEKÖY MEHMET SÖNMEZ GÜNDÜZ BAKIM KAYIT LİSTESİ

2016 DOĞUMLULAR
1)ÖMER EFE KOBAK
2)İNANÇ ASAN
3)İCLAL COŞKUN
4)ELİF DURU ÖZBEK
5)OZAN SÖNMEZ
6)ECE ÖZMEN
7)ATLAS VARDAL
8)GÖKTUĞ AKINCI
9)ATA YAĞIZ GÜR
10)SAFİYE YAREN FIRAT
11)EMİR KOÇAKLI
12)DEFNE KOÇYİĞİT
13)ZEYNEP HİÇDÖNMEZ


FERAHEVLER GÜNDÜZ BAKIM KAYIT LİSTESİ

2016 DOĞUMLULAR
1. MUSTAFA MERT KİREMİTÇİ
2. YAKUP EŞREF DURSUN
3. DURU DOSDOĞRU
4. AREN SARPKAYA
5. DEFNE MAT
6. SILA AKSAN
7. MASAL BAŞ
8. SUAY KARATAŞ
9. GÜLSE KARATAŞ
10. CEREN GÖMÜRLÜ
11. ASYA GÜLSÜMBÜL
12. İBRAHİM TALHA KARATAŞ
13. DEFNE AKGÜNGÖR
14. MEHMET ERDEM KALAFAT
15. HİRA CEBOĞLU

 

KASAPÇAYIRI GÜNDÜZ BAKIM KAYIT LİSTESİ

2016 DOĞUMLU
1) İPEK METE
2) ADA KARABAL
3) AYŞE BİLGE ÜNLÜ
4) ALPTUĞ GELİŞLİ
5) YİĞİT ÖMER AKTÜRK
6) DEFNE AKDEMİR
7) KEREM SEÇMEN
8) İPEK DAĞ
9) ZAFER EMİR KARADENİZ
10)VİCTORİA MELİSA BEKTAŞ
11) ARAS KARABAĞ
12)ONUR ÇANAKOĞLU
13) MEHMET ARIN TOZAR
14) YAĞIZ YENİYURT