SARIYER BELEDİYESİ
İletişim   Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
SARIYER BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR

Sarıyer’de spor kültürünü yaygınlaştırmak, spor bilincini geliştirmek ve çocukları spora yönlendirmek amacıyla düzenlenen ve binlerce Sarıyerli öğrencinin katıldığı Yaz Spor Okulları tüm hızıyla devam ediyor.

Sarıyerli öğrencinin yaz tatillerini değerlendirmesi amacıyla açılan ve uzman hocaların eğitim verdiği Yaz Spor Okulları; yüzme, jimnastik, atletizm, futbol, kız futbol, voleybol, basketbol, taekwondo, judo, kano, karate olmak üzere toplam 11 branşta çocuklara keyifli ve eğitici bir yaz dönemi sunuyor.

11 BRANŞTA EĞİTİM

Bu yıl 13. kez gerçekleşen yaz spor okulları 7-14 yaş arasındaki çocuklara hizmet veriyor. Yüzme, jimnastik, atletizm, futbol, kız futbol, voleybol, basketbol, taekwondo, judo, kano, karate olmak üzere toplam 11 branşta eğitimler verilirken, derslere katılan çocuklara ücretsiz kıyafet ve servis desteği de sağlanıyor. Açılışı yapılan yaz spor okullarında derslere 20 Haziran'da başlandı. 2 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek olan dersler her branşta haftada iki gün, birer saat olarak devam ediyor.