SARIYER BELEDİYESİ
İletişim   Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
Gündüz Bakım Evleri

Gündüz Bakım Evleri

Okul öncesi 3-6 yaş arası çocuklara eğitim hizmeti vermek amacıyla kurulan Çocuk Gündüz Bakım Evlerimiz konusunda deneyimli sınıf öğretmenlerimizle birlikte öğrencilerin her türlü bilişsel, sosyal, duygusal ve akademik gelişimini destekleyen faaliyet ve çalışmalar yürütmektedir. 2018 itibariyle şube sayımız 7’ye yükselmiştir. Hedefimiz, her mahalleye bir Gündüz Bakım Evi açmaktır.

Çocuklarınız İçin Sevgi Dolu Bir Ortam

Önceliğimiz; öğrencilerimizin sosyal, duygusal, bilişsel ve akademik anlamda gelişmelerini sağlamak, onların ileriki yaşamlarında özgüveni yüksek, ayakları yere sağlam basan, paylaşımcı, düşünen, sorgulayan, çağdaş ve mutlu bireyler olmalarına katkı sağlayabilmektir. High-Scope temelli eğitim programımız bu doğrultuda öğrencilerimizi desteklemektedir.

Çocuk Gündüz Bakım Evlerimizde uzman eğitimciler tarafından verilen drama, halk oyunları, spor, matematik ve okul öncesi felsefe branş eğitimleri ile öğrenciler ilköğretim hayatına hazırlanmaktadırlar. Yıl içerisinde çeşitli müze, tiyatro, sinema, itfaiye, poliklinikler ve açık alan gezileri ile özel günlerde yürütülen veli katılımlı etkinlikler de yıllık planlarımızın bir parçasıdır.

ŞUBELERİMİZ

Çayırbaşı Neslican Tay Gündüz Bakımevi

Bahçeköy Mehmet Sönmez Çocuk Gündüz Bakım Evi

Maden Yunus Emre Çocuk Gündüz Bakım Evi

Ferahevler Doğan Cüceloğlu Gündüz Bakımevi

Ayazağa Lotus Çiçeği Çocuk Gündüz Bakım Evi

Kasapçayırı Dilek Terimer Çocuk Gündüz Bakım Evi

Derbent Sümeyye Boyacı Çocuk Gündüz Bakım Evi

Reşitpaşa Halit Ayar Gündüz Bakımevi: Reşitpaşa Mezarlığı Yanı Bayram Sokak No: 2