SPOR | SARIYER BELEDİYESİ
İletişim  
Sarıyer Belediyesi
spor-
SPOR

SPOR HİZMETLERİ

Sporun birleştirici gücüyle sosyal gruplar arasındaki eşitsizliği kaldırmak için, ilçemizin her bölgesinde, çeşitli yaş gruplarıyla sportif faaliyetler düzenlenmektedir.

Sağlıklı ve yaşam kalitesi yüksek bir ilçe için; çocukları, gençleri, kadınları ve engellileri spora teşvik etmeyi ve tüm bireylerin, sporu çağdaş bir yaşam biçimi olarak benimsemesini sağlamak amaçlanmaktadır.

 

Sıkça Sorulan Sorular İçin Tıklayınız

SAR-FİT SPOR TESİSLERİ

Sporu bir yaşam tarzı haline getirmek amacıyla içerisinde; yüzme havuzu, aerobik, step, pilates, aqua kids gym gibi salonları bulunan Sar-Fit Poligon ve Sar-Fit Huzur Spor Tesisleri ile hizmet vermektedir.

Ayrıntılı bilgi için www.sarfit.com.tr adresini tıklayabilirsiniz.

YAZ SPOR OKULLARI

Her yıl düzenlenen 'Yaz Spor Okulları'nda binlerce çocuğa ücretsiz hizmet vermektedir. Futbol (Erkek / Kız), basketbol, voleybol, yüzme, atletizm, judo, karate, tekvando ve jimnastik olmak üzere toplam 9 branşta eğitim alan öğrencilere ayrıca spor malzemesi ve servis desteği de sağlanmaktadır.

KADINLARA YÖNELİK SPOR FAALİYETLERİ

İlçemizdeki kadınları sosyal hayata yöneltmek amacıyla, pilates, zumba, yüzme, yoga, step - aerobik ve yürüyüş gibi çeşitli branşlarda spor aktivitesi imkanı sunulmaktadır.
Kadınlar, deneyimli antrenörler eşliğinde gerek açık havada gerek ise kapalı salonlarda spor yapabilmektedir.

TURNUVALAR

Gençlerimizi spora teşvik etmek amacıyla her yıl Okullar Arası Mini Voleybol Turnuvası, Uluslararası Boğaziçi Voleybol Turnuvası, Eğlenceli Kano Yarışları'nın yanı sıra Türk Sporu'na büyük emekleri geçen isimler adına turnuvalar düzenlenmektedir. 

SPOR TESİSLERİ BAKIM ONARIM

İlçemizde bulunan birçok spor tesisinin tadilat çalışmalarının yanı sıra bakım ve onarımı yapılmaktadır.