Mustafa Kemal Atatürk

Sarıyer Belediye Meclisi

    MECLİS ENCÜMEN VE İHTİSAS KOMİSYONU ÜYELERİ 

     

    BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ  :       

    1. Nadir GÜNDAY     
    2. Fatik EKER
    3. Mustafa BAKIR

     

    İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ   : 

    1. Nizamettin GÜNEL (Başkan )       
    2. Salih AKINCI          (Başkan Yardımcısı)  
    3. Özkan SUCU           (Üye)
    4. Hüseyin COŞGUN  (Üye)
    5. Salim KAİN             (Üye)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

    BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ   : 

    1.  Hayrettin DERELİ  (Başkan )       
    2. Salih AKINCI          (Başkan Yardımcısı)  
    3. İsmail ERDEM        (Üye)
    4. Ergin DURDU         (Üye)
    5. Mehmet BÜYÜK     (Üye)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

    HUKUK KOMİSYONU  ÜYELERİ  :

    1. Sevim ÇELEBİ         (Başkan)
    2. Ekrem TEKÇE          (Başkan Yardımcısı)
    3. Ali GÖRGÜLÜER    (Üye)
    4. Şevket CANKUR      (Üye)
    5.  Ebru TEKİN ÇETİN  (Üye)

                                                            

    TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ   :

    1. Merdan Ali GÜRKAN  (Başkan)
    2. Aysin GÜNEN              (Başkan Yardımcısı)
    3. Nihal NEVRUZ             (Üye)
    4. Ahmet YAYLA             (Üye)
    5. Mehmet YAMAN          (Üye)

     

    ÇEVRE VE  SAĞLIK KOMİSYONU

    ÜYELERİ:

    1. Hüseyin COŞKUN      (Başkan)
    2. Fatik EKER                 (Başkan Yardımcısı)
    3. Yusuf OK                     (Üye )
    4. Muammer NUR           (Üye)
    5.  Abdullah GÜNAYLI    (Üye)

                                                                          

    GECEKONDU VE MÜLKİYET

    SORUNLARINI ARAŞTIRMA-

    İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ :                                                                               

    1. Veysel YEŞİL           (Başkan)
    2. Nizamettin GÜNEL  (Başkan Yardımcısı)
    3. Hüseyin COŞKUN    (Üye)
    4. Mustafa TOSUN          (Üye)
    5. Mehmet YAMAN     (Üye)                                                               

     

    GENÇLİK SPOR VE OLİMPİYAT

     KOMİSYONU ÜYELERİ:

    1. Merdan Ali GÜRKAN   (Başkan)
    2. Ekrem TEKÇE               (Başkan Yardımcısı)
    3. Mustafa BAKIR             (Üye)
    4. Muammer NUR             (Üye)
    5. Adem ÖZEL                   (Üye)

     

    AVRUPA BİRLİĞİ  KOMİSYONU

    ÜYELERİ:

    1. Mustafa BALCI         (Başkan)
    2. Ali GÖRGÜLÜER    (Başkan Yardımcısı)
    3. Hayrettin DERELİ     (Üye)
    4. Mustafa TOSUN        (Üye)
    5. Şevket CANKUR           (Üye)                                               

     

    KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU

    ÜYELERİ:                                         

    1. Veysel YEŞİL         (Başkan)
    2. Aysin GÜNEN        (Başkan Yardımcısı)
    3. Ali Rıza YILMAZ   (Üye)
    4. Nurettin ÇELİK       (Üye)
    5. Verda YİĞİT            (Üye)

     

    KADIN VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ:

    1. Nihal NEVRUZ        (Başkan)
    2. Sevim ÇELEBİ         (Başkan Yardımcısı)
    3. Ali GÖRGÜLÜER    (Üye)
    4. Ebru TEKİN ÇETİN (Üye)
    5. Verda YİĞİT             (Üye)

                                                                                

    TARIM-HAYVANCILIK-BALIKÇILIK

     VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU

     ÜYELERİ:             

    1. Mustafa BALCI            ( Başkan)         
    2.  Hasan KARAGÖZ      (Başkan Yardımcısı )
    3.  İbrahim KESKİN         (Üye)
    4. Abdullah GÜNAYLI     (Üye)
    5. Ahmet YAYLA              (Üye)

     

    ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA-

    İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ:

    1. Hayrettin DERELİ   (Başkan)
    2. Ekrem TEKÇE         (Başkan Yardımcısı)
    3. Hasan KARAGÖZ   (Üye)
    4. Adem ÖZEL             (Üye)
    5. Mehmet BÜYÜK     (Üye)