Mustafa Kemal Atatürk

SINAVLARA ÜCRETSİZ HAZIRLIK: SARIYER AKADEMİ'DE

Belediye Başkanı Şükrü Genç, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için bir projeyi daha hayata geçirdi. Sarıyer Akademi kapılarını açtı. 
12 Ağustos 2015 / 12 Ağustos 2015
Sarıyer Belediyesi Kültür Eğitim Destek Merkezi (Sarıyer Akademi), Sarıyer Belediyesi tarafından Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG), Yükseköğretime Geçiş (YGS) ve Lisans Yerleştirme (LYS) sınavlarına hazırlanan öğrenciler ile mezun durumda bulunan kişilere akademik destek, sınıf düzeyinde eksikliklerinin tamamlanması ve bir üst eğitim kurumuna hazırlık sürecinde ücretsiz destek olmak amacıyla kuruldu.
 
Sarıyer Akademi, eğitim alanında deneyimli bir isim Sami Görey yönetiminde ve alanında uzman kadrosuyla eylül – haziran aylarını kapsayacak eğitim döneminde Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde hizmet veriyor.

Ücretsiz hizmet veren olan Sarıyer Akademi, öğrencilerin aileleriyle zaman geçirebilecekleri pazar günleri dışında haftanın 6 günü eğitim veriyor.. Akademi’ye değerlendirme ve seviye belirleme sınavları ile öğrenci alımı yapılıyor. 
 
Öğrenciler için konu anlatımlı ders kitapları, soru bankası, ünite değerlendirme ve genel deneme sınavları, konu tarama testleri, etüt saatleri yanı sıra meslek tanıtımları, sanat ve sosyal aktiviteler, liderlik – girişimcilik çalışmalarıyla desteklenecek bütünleşik bir program hazırlandı. 
 
 
Bilgi almak ve tüm sorularınız için:
0531 306 59 33
0531 306 59 32

Fotoğraf Galerisi