Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns

DERYA ULUĞ SARIYER’İ SALLADI

19.05.2019
Türk Pop Müziği'nin sevilen ismi Derya Uluğ, Sarıyer Belediyesi'nin geleneksel Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Sarıyerlilere unutulmaz bir konser verdi.

Sarıyer Belediyesi Ramazan etkinlikleri Rumeli Feneri ve Çayırbaşı Mahallesi’nde yapılan iftar ve İstinye Tersane Alanı’nda Derya Uluğ konseri ile devam etti. Etkinliklerde sahne alan sanatçıyı dinlemeye gelen yüzlerce kişi, seslendirdiği şarkılara eşlik ederken, konseri ölümsüzleştirmek için telefonlarına kaydetti. Dillerden dillere dolanan "Ne münasebet" şarkısı ile hayranlarına merhaba diyen Derya Uluğ, iki saat kaldığı sahnede eski yeni şarkılardan oluşturduğu geniş repertuarı ile müzik dolu bir gece yaşattı.

 

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Konseri gençlerle birlikte izleyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sahneye "Her şey çok güzel" olacak diyerek Türkiye'nin gündemine oturan Berkay Gezgin ile çıktı.  Alanı dolduran vatandaşların alkışları arasında konuşma yapan Başkan Genç, "Gençler için yollar açılırsa her şey elbette güzel olacak" dedi. "Bende Sarıyerli sayılırım" diyen Derya Uluğ ise 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayarak, konsere Onuncu Yıl Marşı ile veda etti.